АНДИПАЛ-В

AnaldimЗагальна характеристика

Склад лікарського засобу:
діюча речовина:
1 таблетка містить метамізолу натрію – 0,25 г, бендазолу гідрохлориду – 0,02 г (20 мг), папаверину гідрохлориду – 0,02 г (20 мг);
допоміжні речовини:
крохмаль картопляний, кальцію стеарат, тальк.

Фармакотерапевтична група.
Аналгезивний та спазмолітичний засіб.

Фармакологічні властивості.
Комбінований препарат з аналгезивним, спазмолітичним і судинорозширювальним ефектами, обумовленими специфічною дією його компонентів. Препарат виявляє також слабку антигіпертензивну дію. Механізм аналгезуючої, протизапальної та жарознижувальної дії метамізолу натрію зумовлений інгібуванням циклооксигенази та блокуванням синтезу простагландинів із арахідонової кислоти, а також порушенням проведення больових імпульсів, збільшенням тепловіддачі. Папаверину гідрохлорид є міотропним спазмолітиком, що знижує тонус та зменшує скорочувальну діяльність гладенької мускулатури і у зв’язку з цим виявляє судинорозширювальну та спазмолітичну дію. Бендазолу гідрохлорид має спазмолітичну, судинорозширювальну та гіпотензивну дію, виявляє стимулюючий вплив на функції спинного мозку, сприяє відновленню функцій периферичних нервів. При прийомі внутрішньо швидко і повністю абсорбується. Клінічний ефект розвивається через 20- 40 хвилин і досягає максимуму через 2 години.

Показання.
Больовий синдром, пов’язаний зі спазмом судин, гладких м’язів.

Протипоказання.
Підвищена чутливість до складових препарату. Захворювання крові – агранулоцитоз, тромбоцитопенія, нейтропенія, гепатопорфірія, виражені порушення функції печінки та нирок, коматозний стан, пригнічення дихання, бронхообструктивний синдром, гемолітична анемія, вагітність, період годування груддю, дитячий вік, АV-блокада, глаукома.

Застереження при застосуванні.
Перед початком лікування порадьтеся з лікарем! Без рекомендації лікаря не застосовуйте препарат довше встановленого терміну! Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати або ж, навпаки, стан здоров’я погіршився, або з’явилися небажані явища, зверніться до лікаря за консультацією щодо подальшого застосування препарату! Взаємодія з лікарськими засобами. Якщо Ви приймаєте будь-які інші лікарські засоби, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем щодо можливості застосування Андипалу. Препарат зменшує ефект допегіту, підвищує гіпоглікемічну активність пероральних протидіабетичних препаратів. Ефект посилюють барбітурати, Н2-блокатори, анаприлін; сарколізин та мерказоліл підвищують ризик лейкопенії.

Особливі вказівки.
Перед початком лікування порадьтеся з лікарем! З обережністю слід застосовувати у пацієнтів із черепно-мозковою травмою, порушеннями функції печінки і нирок, гіпотиреозом, недостатністю функції надниркових залоз, гіпертрофією передміхурової залози, при надшлунковій тахікардії і шоковому стані. При застосуванні необхідно контролювати картину периферичної крові. В період лікування виключити вживання алкоголю. Не рекомендується тривалий прийом. Не застосовувати для лікування болей у животі до з’ясування їх причини. З обережністю застосовувати при схильності до артеріальної гіпотензії, захворюванні нирок в анамнезі, в осіб, які зловживають алкоголем. В осіб літнього віку є ризик гіпертермії.

Спосіб застосування та дози.
Застосовують внутрішньо по 1-2 таблетки 2-3 рази на добу. Максимальна добова доза становить 6 таблеток. Курс лікування – не більше 1-3 днів. Передозування. Порушення зору, загальна слабкість, сонливість, виражена артерільна гіпотензія, гіпотермія, задишка, шум у вухах, нудота, блювання, діарея, втрата свідомості; можливий розвиток гострого агранулоцитозу, геморагічного синдрому. При виникненні ознак передозування необхідно терміново звернутися за медичною допомогою.

Побічні ефекти.
Агранулоцитоз, алергічні реакції, нудота, запори, сонливість, підвищене потовиділення. При тривалому застосуванні – лейкопенія, погіршення показників електрокардіограми у зв’язку з зменшенням серцевого викиду, порушення функції нирок, тромбоцитопенія, геморагії, артеріальна гіпотензія, екстрасистолія. При виникненні небажаних впливів або інших незвичних реакцій порадьтеся з лікарем щодо подальшого застосування препарату.

Упаковка.
По 10 таблеток у контурних чарункових або безчарункових упаковках.

Правила відпуску.
Без рецепта.ВАТ «Монфарм» © 2008.