ВІКАЛІН

Vicalinum


Загальна характеристика

Склад лікарського засобу:
діюча речовина:
вісмуту нітрат основний – 0,35 г, магнію карбонат основний – 0,4 г, натрію гідрокарбонат – 0,2 г, кора крушини в порошку – 0,025 г, корінь аїру в порошку – 0,025 г, рутин – 0,005 г, келін – 0,005 г;
допоміжні речовини:
крохмаль картопляний, тальк, кислота стеаринова.

Фармакотерапевтична група.
Засіб для лікування пептичної виразки шлунка та 12-палої кишки. Препарат має комплексну дію. Вісмуту нітрат основний, натрію гідрокарбонат та магнію карбонат забезпечують антацидну та в’яжучу дію, кора крушини (хоч і в малій дозі) сприяє послаблювальному ефекту, рутин чинить протизапальну дію, а келін – спазмолітичний ефект. У шлунку швидко вступає в реакцію з хлористоводневою кислотою шлункового вмісту. Може змінювати лужний резерв у крові. Рослинні компоненти всмоктуються у кров на протязі шлунково-кишкового тракту. Виводиться з калом та частково з сечею.

Показання.
Пептична виразка шлунка та дванадцятипалої кишки, гіперацидний гастрит.

Протипоказання.
Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Застереження при застосуванні.
Перед початком лікування порадьтеся з лікарем! Без консультації лікаря не застосовуйте препарат довше встановленого терміну! Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати або ж, навпаки, стан здоров’я погіршився, або виникли небажані явища, зверніться до лікаря за консультацією щодо подальшого застосування препарату. Доцільність призначення препарату дітям визначає лікар.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.
Якщо Ви приймаєте будь-які інші лікарські засоби, обов’язково повідомте про це лікаря, а якщо лікуєтеся самостійно - проконсультуйтеся з лікарем щодо можливості застосування препарату. Нейтралізує кислоти, змінює активність панкреатину та всмоктування ціанокоболаміну, змінює всмоктування тетрацикліну, хлорпромазину.

Особливі вказівки.
Перед початком лікування порадьтеся з лікарем! Під час лікування слід додержуватися дієти. У періоди вагітності та годування груддю препарат не застосовують.

Спосіб застосування та дози.
Приймають усередину, по 1-2 таблетки 3 рази на добу, після їди, запиваючи ½ склянки теплої води. Таблетки перед прийомом рекомендується подрібнювати. Тривалість лікування звичайно становить 1-3 місяці; після місячної перерви курс лікування можна повторити.

Побічні ефекти.
Препарат звичайно не спричинює побічних явищ, інколи спостерігається почастішання випорожнення, що припиняється при зменшенні дози. Кал під час застосування препарату набуває темно-зеленого або чорного кольору. У випадку виявлення небажаних впливів або інших незвичайних реакцій порадьтеся з лікарем щодо подальшого застосування препарату.

Упаковка.
По 10 таблеток у контурній чарунковій та безчарунковій упаковці.

Правила відпуску.
Без рецепта.ВАТ «Монфарм» © 2008.